Něco o mě

Už jako dítě jsem měla jasnozřivé schopnosti, otevřené nebe a mágovu korunu a pár osudových nemilých energií navrch:-) Pracovat jsem se se svými schopnostmi učila postupem času. Stále se učím a otevírají se nové....Co se týká mého jména, každé naše jméno nese specifickou energii z "hvězd". Z vlastní zkušenosti mohu posoudit. Před několika lety jsem dostala dar. Vyhledalo mě nové čisté jméno přes mé anděly a díky mým dětem, které nade vše miluji.

Jméno mi vybrala moje starší dcera, syn mě provází a směruje praktickou a technickou částí života a nejmladší dcera mi ukazuje každý den realitu a smysluplnost života. Za to vše svým dětem velice a s pokorou děkuji. Změna, která mi přišla do života, byla nevyhnutelná. Nastartovala nový směr.

 

Moje poslání a naplnění je pomáhat lidem. Vyhledávají mě budoucí rodiče, lidé hledající jiné jméno, ženy před sňatkem, podnikatelé zakládající firmu. Partneři, co se chtějí o svém vztahu dozvědět více, ... Rozebrat se dá téměř vše. Pracuji v napojení na klienta osobně nebo přes skype.

Internetový obchod s metalovým a rockovým zbožím.
Script logo